Two of ours in Top10 of Targovishte

Двамата състезатели, заели първите две места в 10ката на клуба се наредиха и в топ10 на спортистите на Община Търговище. На специална церемония в местната администрация кмета д-р Красимир Мирев раздаде наградите на най-добрите през 2009 година.

Кирил Николов зае 2-рото място в класацията, с неговото 6-то място на Световното в Унгария, както и с титлите си от Балканиадата и Държавните първенства. Валентин Кирилов пък беше подреден на 6-то място, с титлите и медалите му от Балканиадата и Държавните първенства. Това е още едно признание за резултатите постигнати от тях. Поздравления още веднъж!

Спортист на годината в Търговище стана, за втора поредна година, състезателката по спортна стрелба Янина Станчева, която спечели бронзов медал от Европейското първенство в Хърватия.