Strong Variant 5 at MTB-O champs

🚴‍♂️ СКО “Вариант 5” с 15 медала от Държавното първенство по Коло ориентиране, което се проведе през изминалия уикенд в с. Ново село край Велико Търново. Клубът ни беше представен от 33 състезатели.

🥇🥇В спринтовата дистанция злато спечелиха Емили Алесандрова /Ж14/ и Бетина Бонева /Ж18/. Сребрърни медали заслужиха Рая Дианова /Ж12/, Калоян Петров /М16/ и Марияна Иванова /Ж45/. Бронзов медал спечели Благовеста Пенчева /Ж45/.

🥇В дългата дистанция държавен шампион стана Калоян Петров при М16. Сребърни медали спечелиха Рая Дианова /Ж12/, Джан Ахмедов /М14/, Яна Илиева /Ж16/ и Николай Колев /М21/.

🥇В щафетите СКО “Вариант 5” беше представен от 10 щафети, като 4 от тях спечелиха отличия!Шампионска титла за щафетата в жени 16 в състав: Емили Александрова, Яна Илиева и Ренета Ненкова. Сребърни медали спечели щафетата при мъже 14 в състав: Юлия Георгиева, Виктор Бонев и Джан Ахмедов, а с бронзови медали се окичиха щафетите ни в жени 12 – Таня Георгиева, Мелиса Наумова и Рая Дианова и жени 21 – Десислава Димова, Цвета Илиева и Бетина Бонева!

👏Поздравления за всички състезатели от клуба, които направиха този шампионат по коло ориентиране толкова успешен!